Przejdź do zamówienia

Czy Laureola Massage Gun Mega X™ usuwa cellulit?

massage gun, masażer, masażer ręczny, cellulit, yoga, fitness

Czy Laureola Massage Gun Mega X™ usuwa cellulit?

Jeśli jesteś kobietą to na pewno słyszałaś ten "żart" - "Dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu? Bo to brzydko wygląda.." Mało śmieszne, ale prawdziwe.

Cellulit nie wygląda ładnie i rzeczywiście według statystyk dotyka on obecnie ok 85% populacji dorosłych kobiet, nie tylko tych z nadwagą, ale również kobiet szczupłych, o prawidłowej masie ciała (wg BMI).

Na szczęście z medycznego punktu widzenia cellulit nie stwarza zagrożenia dla zdrowia, jest to raczej kłopot natury estetycznej, który niestety często wpływa na obniżenie samooceny kobiet, a co za tym idzie - jakości ich życia.

Sposobów na pozbycie się cellulitu jest wiele - od różnorodnych kremów, zabiegów kosmetycznych, stosowanie odpowiedniej diety oraz ćwiczeń - po kosztowne zabiegi chirurgiczne.

Porozmawiajmy o Inwestycji w Ciebie!

No właśnie, ile zatem średnio kosztuje masaż antycellulitowy w gabinecie masażu lub w SPA? W Polsce dobrzy masażyści wyceniają wyceniają swoją leczniczą usługę w wysokości 300 PLN - 500 PLN za 60-90 minut. Natomiast całe serie zabiegów medycyny estetycznej w SPA są to natomiast wydatki liczone nawet w tysiącach złotych. 

Tymczasem pistolet do masażu to  jednorazowa inwestycja w średniej cenie godziny masażu w SPA. Możesz mieć tyle masaży ile sobie zapragniesz...Ty również decydujesz o jego czasie trwania, intensywności oraz miejscu. Może  olejek do aromaterapii byłyby idealnym dodatkiem do Twojej błogiej chwili regeneracji?

Coś jeszcze? Muzyka relaksacyjna?

 

Czym jest ta pomarańczowa skórka?

Cellulit to nieprawidłowe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej oraz patologiczne zmiany w tkance podskórnej. 

Te niezdrowo nagromadzone komórki tłuszczowe, podczas powiększania się, zaczynają uciskać naczynia krwionośne i limfatyczne. Przez ten proces pogarsza się krążenie krwi i przemiana materii w komórkach, które słabiej przyswajają tlen i składniki odżywcze oraz nie wydalają w sposób naturalnych szkodliwych produktów przemiany materii i toksyn.

Te nieusunięte resztki i woda zaczynają zalegać w tkankach, powiększają się i tworzą tzw. skórkę pomarańczową, czyli cellulit.

Jak Laureola Massage Gun Mega X™ może pomóc?

Wibracje pistoletu do masażu działają na Twoje ciało niemal od razu, poprawiając krążenie krwi oraz eliminując nadmiar nagromadzonych płynów. To z kolei ułatwia Twojemu organizmowi dystrybucję komórek tłuszczowych.

Leczenie cellulitu za pomocą pistoletu do masażu jest w gruncie rzeczy bardzo proste. Jedną z największych zalet pistoletu do masażu jest to, że można go stosować punktowo w obszarach dotkniętych tą...ciekawą zagwozdką natury. 

Wystarczy skierować pistolet do masażu na obszar dotknięty cellulitem, wybrać odpowiedni poziom intensywności, skóra z czasem zacznie się wygładzać, a nagromadzony cellulit będzie stopniowo niwelowany.

Oczywiście sam pistolet nie rozwiąże naszych kłopotów, czy to cellulitowych, ani jakichkolwiek innych! Ważne jest aby stosować masaż regularnie oraz ograniczyć spożywanie węglowodanów, soli oraz żywności wysoko przetworzonej, zawierającej konserwanty i syntetyczne barwniki.

Na czynniki cellulito-twórcze wpływają także bezruch, nadwaga, gorące kąpiele, stres, brak odpoczynku, a także niewinne zakładanie nogi na nogę...czy zbyt wysokie szpilki ;-)

Bonus!

Do masażu części ciała objętych cellulitem nie potrzebujesz drugiej osoby.  Oszczędzasz również czas normalnie przeznaczony na przemieszczanie się do gabinetu masażu, czy też SPA, w innej pięknej, niemniej jednak odległej części Polski....czy też świata. 

Laurola Massage Gun Mega X™ możesz również wykorzystać w swoich innych ulubionych aktywnościach...na przykład jako nowa forma interakcji i zabawy z Twoim partnerem...😊😉I o tym też krótko opowiemy, ale już w kolejnym... odcinku :) 

Zostaw komentarz

100% Gwarancji

14 dni na wymianę lub zwrot produktu

Szybka dostawa

Darmowa dostawa kurierska w ciągu 72h

4.8/5

Ocena naszych Klientów