Przejdź do zamówienia

Jak używać Laureola Massage Gun Mega X™?

pistolet do masażu, massage gun, masażer, masażer ręczny, masaż, yoga, fitness

Nasz masażer ręczny do ciała Laureola Massage Gun Mega X™ przypomina nieco pistolet 🔫 dlatego w języku angielskim nazywany jest "massage gun", czyli pistolet do masażu.

Czy można tym urządzeniem strzelać? Jak najbardziej!  można nim strzelać do bolących mięśni, obolałych partii naszego ciała 😊

Od czego zacząć?

Laureola Massage Gun Mega X™ jest bardzo prosty w obsłudze. Na spodzie uchwytu znajduje się włącznik ON/OFF wystarczy przesunąć przycisk w pozycję ON wówczas wyświetlacz LED, który znajduje się na kolbie pistoletu podświetli się na niebiesko.

Na wyświetlaczu mamy przycisk IEC5009 Standby Symbol,a obok niego symbole ➕ oraz ➖ którymi regulujemy sobie poziom intensywności masażu. Poziomów mamy aż 30! sami możemy sobie przetestować przy jakiej prędkości masaż będzie dla nas najbardziej komfortowy.

W celu aktywacji mięśni, regeneracji i złagodzenia napięcia, po prostu przyłóż urządzenie do miejsc, które wymagają największej uwagi - masażer wykona całą pracę za Ciebie!. Powoli przesuwaj pistolet do masażu w górę i w dół mięśni, stopniowo wywierając lekki lub umiarkowany nacisk w zależności od potrzeb.

Oddychaj, zrelaksuj się poczujesz się niesamowicie!

comment 1 komentarz

M
Marta calendar_today

Masażer jest rzeczywiście super prosty w obsłudze, moje dziecko też chętnie się nim bawi.. nie ma problemu z ogarnięciem jak to włączyć :D

Zostaw komentarz

100% Gwarancji

14 dni na wymianę lub zwrot produktu

Szybka dostawa

Darmowa dostawa kurierska w ciągu 72h

4.8/5

Ocena naszych Klientów