Przejdź do zamówienia

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

  • Jak używać Laureola Massage Gun Mega X™?

W celu aktywacji mięśni, regeneracji i złagodzenia napięcia, po prostu przyłóż urządzenie do miejsc, które wymagają największej uwagi - został on zaprojektowany tak, aby wykonać całą pracę za Ciebie. Powoli przesuwaj pistolet do masażu w górę i w dół mięśni, stopniowo wywierając lekki lub umiarkowany nacisk w zależności od potrzeb.

Oddychaj, zrelaksuj się to niesamowite uczucie!

  • Jak  długo używać Laureola Massage Gun Mega X™?

W zależności od pożądanego rezultatu, zalecamy używanie pistoletu do masażu przez minimum 15 sekund i maksimum 2 - 5 minut na każdą grupę mięśni. Sesja na całe ciało powinna trwać ok 15 - 20 minut. Możesz stosować masażer 2-3 razy dziennie.

AKTYWACJA MIĘŚNI
Przed treningiem lub aktywnością fizyczną, uruchom pistolet do masażu na ok 30 sekund, aby natychmiast aktywować i pobudzić mięśnie.

ZŁAGODZENIE BÓLU I REGENERACJA
Pistolet do masażu można używać przez ok 2-5 minut na partie mięśni w celu regeneracji po treningu, aby zmniejszyć ich bolesność oraz na mięśniach, które wymagają natychmiastowego uśmierzenia bólu.

ODPRĘŻENIE I RELAX

Wybierz poziom intensywności, który najbardziej Ci odpowiada i wykonaj samodzielnie lub przy pomocy innej osoby masaż całego ciała tak długo jak lubisz.

  • Jakie są główne korzyści ze stosowania Laureola Massage Gun Mega X™?

Jak często używać pistoletu do masażu zależy w dużej mierze od osoby. Używanie pistoletu do masażu może być czymś wspaniałym. Nie tylko pomaga w regeneracji mięśni, ale dla większości osób jest to po prostu niesamowite uczucie. Udowodniono, że masaż jest niezwykle korzystną metodą nie tylko dla poprawy ogólnego samopoczucia, ale także dla wielu innych dolegliwości zdrowotnych. Naprawdę nie brakuje badań naukowych przeprowadzonych w celu wykazania, że różne formy masażu są pomocne dla szerokiej gamy dolegliwości, w tym zmęczenia, stresu, bólu i wielu innych.

Niektóre potencjalne korzyści ze stosowania Laureola Massage Gun Mega X™:

- Poprawa zakresu ruchu
- Zwiększenie wydajności sportowej
- Poprawa samopoczucia
- Poprawa krążenia krwi
- Zmniejszenie bólu pleców / mięśni
- Spokojniejszy sen
- Redukcja stresu i napięcia nerwowego
- Szybsza regeneracja mięśni po intensywnym treningu
- Wzmocnienie systemu odpornościowego
- Zwiększenie poziomu energii

  • Czy Laureola Massage Gun Mega X™ mozna stosować na ból szyi?

Przy zachowaniu ostrożności, można używać pistoletu do masażu na odcinku szyjnym. Zła postawa, długotrwałe przebywanie w pozycji siedzącej i osłabione mięśnie szyjne przyczyniają się do występowania bólu szyi. Badania wykazały, że 20-70% dorosłych doświadcza bólu szyi w ciągu swojego życia.

W celu użycia pistoletu do masażu na ból szyi, zalecamy, aby najpierw ocenić swoją tolerancję na siłę uderzeniową wytwarzaną przez pistolet do masażu. Stosowanie zbyt dużej mocy może potencjalnie nasilić ból szyi.

Moc masażera jest regulowana poziomy od 1 do 30, więc zawsze zaczynaj od najniższego poziomu przechodząc do masażu mięśni szyi. Zachowaj szczególną ostrożność w okolicach podstawy czaszki, ponieważ w tym obszarze występuje większa koncentracja zakończeń nerwowych.

Zalecamy wypróbowanie w pierwszej kolejności głowicy z amortyzacją (okrągła główka), a następnie głowicy widełkowej, która jest doskonałym rozwiązaniem do stosowania wzdłuż kręgosłupa szyjnego.

Jak zawsze, należy zachować szczególną ostrożność przy używaniu pistoletu do masażu na ból szyi. Jeśli ból utrzymuje się lub nie ustępuje, skonsultuj się z lekarzem.

Informacje podane tutaj są tylko dla celów informacyjnych.

  • Czy Laureola Massage Gun Mega X™ można stosować w trakcie ciąży?

*Jeśli jesteś w ciąży, zawsze przed użyciem pistoletu do masażu lub jakiegokolwiek innego urządzenia terapeutycznego skonsultuj się z lekarzem.

Pistolet do masażu może być nieocenionym rozwiązaniem łagodzącym dla kobiet w ciąży. Większość kobiet w czasie ciąży odczuwa pewne dolegliwości bólowe, najczęściej w dolnej części pleców, w okolicy miednicy lub między łopatkami.

Jeśli zachowa się ostrożność, używanie pistoletu do masażu w wielu z tych obszarów ciała powinno być całkowicie bezpieczne. Zalecamy, aby zacząć ostrożnie, aby w pełni ocenić reakcję organizmu.

Używanie pistoletu do masażu na brzuchu lub w jego okolicy jest niewskazane. Przed podjęciem decyzji o stosowaniu pistoletu do masażu w ciąży należy skonsultować się z lekarzem.

  • Czy Laureola Massage Gun Mega X™ może pomóc złagodzić ból pleców?

Szacuje się, że aż 80% osób dorosłych doświadcza bólu pleców na przestrzeni swojego życia. Jedną z częstych przyczyn są napięte, nadmiernie obciążone mięśnie, masaż pistoletem może być doskonałym narzędziem terapii wspomagającej ból pleców.

Jeśli ból, który odczuwasz w dolnej części pleców jest ostry, zalecamy, abyś zaczął od niższego poziomu, aby ocenić swoją tolerancję na ból. Pomiędzy kolejnymi sesjami masażu należy zachować odpowiednią przerwę, aby nie pogorszyć dolegliwości bólowych dolnego odcinka kręgosłupa.

* W celu ustalenia dokładnej przyczyny bólu warto najpierw skonsultować się z lekarzem.

  • Czy Laureola Massage Gun Mega X™ może pomóc w utracie wagi?

Być może już słyszałeś, że masaż może pomóc w utracie wagi. Chodzi o to, że używanie pistoletu do masażu nie powoduje utraty kilogramów bezpośrednio, ale potencjalnie może być czynnikiem ułatwiającym odchudzanie . Pozwól nam wyjaśnić.

Koncepcja, że masaż może pomóc w utracie wagi opiera się na założeniu, że przy użyciu pistoletu do masażu poprawia się przepływ limfy, pomagając w ten sposób usunąć toksyny, kwas mlekowy i inne zanieczyszczenia z organizmu. Czyniąc to, ciało działa bardziej efektywnie, zwiększając metabolizm, a w rezultacie poprawia się zdolność do spalania tłuszczu.

Ma to logiczne uzasadnienie i istnieją badania, które sugerują, że pobudzenie układu limfatycznego zwalcza otyłość.

Inną kwestią jest to, że używając masażu po treningu, zapobiegniesz powstawaniu bólu mięśni i zakwasów. Dzięki temu będziesz w stanie utrzymać zaplanowaną częstotliwość treningów, co przyspieszy utratę wagi.

Jeśli kupujesz pistolet do masażu wyłącznie do utraty wagi, myślimy, że będziesz bardzo rozczarowany. Niestety, utrata wagi wymaga wieloaspektowego podejścia, w tym dobrej diety, ćwiczeń, dużo odpoczynku i prawidłowej regeneracji. Pistolet do masażu to bardziej uzupełnienie, a nie główny środek na drodze do utraty wagi.

*Zastrzeżenie: Zawsze należy kierować się zdrowym rozsądkiem i słuchać swojego ciała. Nasilający się ból przy dalszym stosowaniu jest poważnym znakiem ostrzegawczym. Skonsultuj się z lekarzem, jeśli objawy utrzymują się lub pogarszają.

  • Czy Laureola Massage Gun Mega X™ może pomóc w walce z cellulitem?

Cellulit to przypadłość estetyczna dotykajaca głównie kobiety, ale czasami także i mężczyzn. Sposobów na leczenie cellulitu jest wiele od różnorodnych kremów, zabiegów kosmetycznych po kosztowne zabiegi hirurgiczne.

Pistolet do masażu to tymczasem jednorazowa inwestycja. Wibracje działają na Twoje ciało od razu, poprawiając krążenie krwi i eliminując nadmiar nagromadzonych płynów. To z kolei ułatwia Twojemu organizmowi dystrybucję komórek tłuszczowych.

Jako że cellulit jest spowodowany głównie przez komórki tłuszczowe naciskające na skórę, ich lepsze rozmieszczenie zmniejsza napięcie "linek" utrzymujących skórę przy mięśniach - co z kolei zmniejsza widoczność cellulitu.

Leczenie cellulitu za pomocą pistoletu do masażu jest w gruncie rzeczy bardzo proste. Jedną z największych zalet pistoletu do masażu jest to, że można go stosować z punktowo w obszarach dotkniętych tą przepadłością.

Wystarczy skierować pistolet do masażu na obszar dotknięty cellulitem, wybrać odpowiedni poziom inensywnosci, a natychmiast skóra wygładzi się, a nagromadzony cellulit zostanie zniwelowany.

  • Jak  zwrócić Laureola Massage Gun Mega X™?

Pobierz i wypełnij formularz zwrotu towaru i odeślij na contact.laureola@gmail.com potwierdzimy Ci na jaki adres należy odesłać towar.

https://cdn.shopify.com/s/files/1/0569/3836/5098/files/Formularz_zwrotu_towaru_2.pdf?v=1627936411

  • Jaka jest procedura rekamacji Laureola Massage Gun Mega X™?

Pobierz i wypełnij formularz reklamacji towaru i odeślij na contact.laureola@gmail.com potwierdzimy Ci na jaki adres należy odesłać towar.

https://cdn.shopify.com/s/files/1/0569/3836/5098/files/Formularz_reklamacji_towaru.pdf?v=1627936434

100% Gwarancji

14 dni na wymianę lub zwrot produktu

Szybka dostawa

Darmowa dostawa kurierska w ciągu 72h

4.8/5

Ocena naszych Klientów